• Omezení provozu

  čtvrtek, 07 září 2017

  Vážení zákazníci, z provozních důvodů budou firmy TITAN – METALPLAST s.r.o. a TITAN-PLASTIMEX s.r.o. uzavřeny ve dnech…

  Číst dál...
 • Ceník 2017

  pondělí, 27 únor 2017

  Vážení obchodní přátelé, Od 1.3. 2017 bude platit nový ceník, který je k dispozici zde. Nářadí, svářečky a…

  Číst dál...
 • PROVOZNÍ DOBA PŘES SVÁTKY

  čtvrtek, 22 prosinec 2016

  Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vám oznámit, že firma TITAN – METALPLAST bude z důvodu dovolených a…

  Číst dál...

Ceník 2017

27. únor 2017

Vážení obchodní přátelé,

Od 1.3. 2017 bude platit nový ceník, který je k dispozici zde. Nářadí, svářečky a výrobky, které nejsou  v ceníku obsaženy Vám rádi nabídneme na základě Vaší poptávky. Do listu „Tab.slev“ si můžete sami doplnit Vaše slevy a ceník Vám sám přepočítá Vaše nákupní ceny, nebo nás kontaktujte a my Vám rádi zašleme kompletní ceník přímo pro Vás. Pokud nemáte rabatové podmínky a máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Zároveň Vás chceme informovat, že jsme uzavřeli s firmou RWE rámcovou kupní smlouvu na dodávky na všechny investiční akce RWE v letech 2015 až 2017. Ceny platné pro investiční akce RWE Vám rádi sdělíme na vyžádání.

 

Dále bychom Vás rádi informovali o některých novinkách v sortimentu. Nově jsou v sortimentu některé nové dimenze elektroredukcí a sedlových tvarovek. Nové výrobky jsou v ceníku označené žlutě. Pro lepší orientaci jsme v ceníku barevně odlišili tvarovky na tupo v dlouhém provedení (možno svařovat na tupo i elektrotvarovkou) a v krátkém provedení (možno svařovat pouze na tupo).

 

Rádi bychom Vám poděkovali za dosavadní spolupráci a věříme, že Vám snížení cen a rozšíření sortimentu pomohou ve Vaší práci a těšíme se na další spolupráci.

S přátelským pozdravem a přáním úspěšné sezóny.

TITAN-METALPLAST