• Omezení provozu

  čtvrtek, 07 září 2017

  Vážení zákazníci, z provozních důvodů budou firmy TITAN – METALPLAST s.r.o. a TITAN-PLASTIMEX s.r.o. uzavřeny ve dnech…

  Číst dál...
 • Ceník 2017

  pondělí, 27 únor 2017

  Vážení obchodní přátelé, Od 1.3. 2017 bude platit nový ceník, který je k dispozici zde. Nářadí, svářečky a…

  Číst dál...
 • PROVOZNÍ DOBA PŘES SVÁTKY

  čtvrtek, 22 prosinec 2016

  Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vám oznámit, že firma TITAN – METALPLAST bude z důvodu dovolených a…

  Číst dál...

Titan - Metalplast

Potrubní systémy z PE pro rozvody plynu, vody a tlakové kanalizace

+ Společnost TITAN-METALPLAST s.r.o. působí na českém trhu od roku 1992 jako výhradní obchodní zastoupení pro inženýrské sítě švýcarské firmy GEORG FISCHER +GF+.

+ Provozujeme velkoobchod s materiály pro výstavbu inženýrských sítí, tedy plynovodů, vodovodů, tlakových kanalizací a dalších aplikací.

+ Mezi náš sortiment patří elektrotvarovky (ELGEF® Plus) a tvarovky na tupo z materiálu PE 100, opravné litinové spojky WAGA/MULTI-JOINT, mechanické svěrné spoje iJOINT, svářečky a veškeré příslušenství pro přípravu svaru.

+ Kromě obchodní činnosti poskytujeme také odborné poradenství v oblasti svařování plastů.

+ Firma TITAN-METALPLAST s.r.o. byla založena v roce 1992 jako výhradní zastoupení švýcarského koncernu GEORG FISCHER +GF+, který je celosvětově největším výrobcem plastových potrubních systémů. Firma TITAN-METALPLAST společně s výrobcem byla od počátku svého působení na trhu v České republice průkopníkem v používání plastů v inženýrských sítích a spolupodílí se na školeních projektantů a montážních pracovníků v oblasti plastových potrubních systémů pro inženýrské sítě. V průběhu devadesátých let si firma svými aktivitami, nabízeným sortimentem, poradenstvím, servisem a kvalitou výrobků vybudovala pevnou pozici na českém trhu a tuto pozici si nadále udržuje. Po celou dobu existence firmy je TITAN-METALPLAST s.r.o. spolehlivým dodavatelem všech plynárenských společností, většiny vodárenských společností a zhotovitelů plynovodů, vodovodů a kanalizací v ČR. 

Naší sesterskou firmou je TITAN-PLASTIMEX s.r.o., která se zabývá se průmyslovými aplikacemi a nabízí potrubní systémy v 8 různých materiálových provedení.