Titan - Metalplast

Potrubní systémy z PE pro rozvody plynu, vody a tlakové kanalizace

+ Společnost TITAN-METALPLAST s.r.o. působí na českém trhu od roku 1992 jako výhradní obchodní zastoupení pro inženýrské sítě švýcarské firmy GEORG FISCHER +GF+.

+ Provozujeme velkoobchod s materiály pro výstavbu inženýrských sítí, tedy plynovodů, vodovodů, tlakových kanalizací a dalších aplikací.

+ Mezi náš sortiment patří elektrotvarovky (ELGEF® Plus) a tvarovky na tupo z materiálu PE 100, opravné litinové spojky WAGA/MULTI-JOINT, mechanické svěrné spoje iJOINT, svářečky a veškeré příslušenství pro přípravu svaru.

+ Kromě obchodní činnosti poskytujeme také odborné poradenství v oblasti svařování plastů.

+ Firma TITAN-METALPLAST s.r.o. byla založena v roce 1992 jako výhradní zastoupení švýcarského koncernu GEORG FISCHER +GF+, který je celosvětově největším výrobcem plastových potrubních systémů. Firma TITAN-METALPLAST společně s výrobcem byla od počátku svého působení na trhu v České republice průkopníkem v používání plastů v inženýrských sítích a spolupodílí se na školeních projektantů a montážních pracovníků v oblasti plastových potrubních systémů pro inženýrské sítě. V průběhu devadesátých let si firma svými aktivitami, nabízeným sortimentem, poradenstvím, servisem a kvalitou výrobků vybudovala pevnou pozici na českém trhu a tuto pozici si nadále udržuje. Po celou dobu existence firmy je TITAN-METALPLAST s.r.o. spolehlivým dodavatelem všech plynárenských společností, většiny vodárenských společností a zhotovitelů plynovodů, vodovodů a kanalizací v ČR. 

Naší sesterskou firmou je TITAN-PLASTIMEX s.r.o., která se zabývá se průmyslovými aplikacemi a nabízí potrubní systémy v 8 různých materiálových provedení.